HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16

Player Information - Andrija Dragojevic

Personal data

Picture of Andrija Dragojevic
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Andrija Dragojevic
Birthday (Age):25. Dhjetor 1991 (32)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Wednesday September 16PogradecivsVllaznia100------
Wednesday September 30VllazniavsPogradeci100------
Sunday January 24VllazniavsSkenderbeu100------
Wednesday February 17SkenderbeuvsVllaznia100------
Games total400------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1616----31--
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22--------
Career Total1818----31--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaPortier