HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: 1/4 Finale-Kthimi - E mërkurë, 17. Shkurt 2016 - 15:30 h

SkenderbeuVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 17 Shkurt 2016
Match Time :15:30 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 
Spektatore: 30
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 41' : Renato Martins RENATINHO ( 1 )
 • 56' : James ADENIYI ( 1 )
 • 88' : Antonio MARKU ( 1 )
Karton i verdhe
 • 45-3' : Gerhard PROGNI ( 1 )
 • 55' : Kristi VANGJELI ( 1 )
 • 62' : Leonit ABAZI ( 1 )
 • 18' : Alsid TAFILI ( 1 )
 • 56' : Endrit VRAPI ( 1 )