HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Turi i Pare - Vajtje - E mërkurë, 16. Shtator 2015 - 18:00 h

PogradeciVllaznia
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 16 Shtator 2015
Match Time :18:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Gjergj Kyçyku" - Pogradec
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 83' : Albi CEKICI ( 1 )
  • 18' : Mohamad Kdouh ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 15' : Erdenis GURISHTA ( 1 )
   • 44' : Ardit KRYMI ( 1 )
   • 65' : Antonio MARKU ( 1 )
   • 93' : Sebastian SOSA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 70' : Erdenis GURISHTA ( 1 )
    • 92' : Ardit KRYMI ( 1 )