HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E diel, 04. Shkurt 2018 - 15:00 h

SkenderbeuVllaznia
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Shkurt 2018
Match Time :15:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 62' : Sabien LILAJ ( 1 )
  Gol
  • 32' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  • 75' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 87' : James ADENIYI ( 1 )
  • 6' : Sedat BERISHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 26' : Tefik OSMANI ( 1 )
  • 30' : Ali Sowe ( 1 )
  • 20' : Ergis MERSINI ( 1 )
  • 24' : Ardit KRYMI ( 1 )
  • 52' : Erald CINARI ( 1 )
  • 55' : Alsid TAFILI ( 1 )