HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 07. Prill 2018 - 16:00 h

VllazniaLushnja
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 07 Prill 2018
Match Time :16:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 15' : Andi RIBAJ ( 1 )
 • 45-1' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
 • 6' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
 • 82' : Belajdi Pusi ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 36' : Ledian TAULLAU ( 1 )