HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E shtunë, 04. Prill 2015 - 14:02 h

VllazniaTeuta
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 04 Prill 2015
Match Time :14:02 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Emirjon SINO, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA, Laver ALLA
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 47' : Bledian RIZVANI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 45' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 72' : Antonio MARKU ( 1 )
  • 23' : Resul KASTRATI ( 1 )
  • 44' : Rustem HOXHA ( 1 )
  • 74' : Erlind KORRESHI ( 1 )
  Penallti e humbur
  • 74' : Gilman LIKA ( 1 )