HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Erald CINARI

Personal data

Picture of Erald CINARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald CINARI
Birthday (Age):11. Tetor 1996 (27)
Jersey Number:17
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia010--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci010--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani010--------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia010--------
Sunday, 08/03/2015VllazniavsPartizani1001-------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia101--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia1001-------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia010--------
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci100--------
Games total8612-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia1614286-3-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1110182-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1710766-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia211---------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia743-2-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Career Total5440142216-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor