HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Erald CINARI

Personal data

Picture of Erald CINARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald CINARI
Birthday (Age):11. Tetor 1996 (27)
Jersey Number:11
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia101--------
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci101--------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 30/10/2016TiranavsVllaznia101--------
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia101--------
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani1011-------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia101--------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi101--------
Sunday, 04/12/2016VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari101--------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia010--------
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia101--------
Thursday, 22/12/2016VllazniavsTirana010--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi101--------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu101--------
Sunday, 12/03/2017VllazniavsLaci101--------
Friday, 31/03/2017TiranavsVllaznia100--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani101--------
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia1001-------
Monday, 15/05/2017LacivsVllaznia100--------
Saturday, 20/05/2017TeutavsVllaznia100--------
Games total192132-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia1614286-3-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1110182-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1710766-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia211---------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia743-2-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Career Total5440142216-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor