HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E premte, 25. Nentor 2016 - 20:00 h

FlamurtariVllaznia
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 25 Nentor 2016
Match Time :20:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Besnard KAIMI, Nertil BREGASI, Ergin DODA
 
Spektatore: 500
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
  • 93' : Argent HALILAJ ( 1 )
   Gol
    • 37' : Stefan Cicmil ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 52' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
    • 54' : Milo RNIC ( 1 )
    • 63' : Hair ZEQIRI ( 1 )
    • 96' : Bruno TELUSHI ( 1 )
    • 25' : Ardit KRYMI ( 1 )
    • 42' : Florind BARDULLA ( 1 )