HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ndricim SHTUBINA

Personal data

Picture of Ndricim SHTUBINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ndricim SHTUBINA
Birthday (Age):18. Mars 1987 (37)
Jersey Number:10
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi101--------
Monday, 12/09/2016PartizanivsVllaznia100--1-----
Sunday, 18/09/2016VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia101--------
Saturday, 01/10/2016SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia1001-------
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci1001-------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta101--------
Sunday, 30/10/2016TiranavsVllaznia101--------
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia1001-------
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani100--------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia100--------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi1011-------
Sunday, 04/12/2016VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari1001-------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia100--------
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia101--------
Thursday, 22/12/2016VllazniavsTirana100--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 05/02/2017PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 11/02/2017VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday, 19/02/2017KorabivsVllaznia100--------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 04/03/2017LuftetarivsVllaznia101--------
Sunday, 12/03/2017VllazniavsLaci100--------
Sunday, 19/03/2017VllazniavsTeuta100--------
Friday, 31/03/2017TiranavsVllaznia100--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani101--1-----
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia010--------
Monday, 15/05/2017LacivsVllaznia100--------
Saturday, 20/05/2017TeutavsVllaznia100--------
Games total30195-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci1-1---1-----
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1515-56-2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1616-46-2---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22----------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1817163-6--1-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1513287-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia8443--3-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari106421-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia159656-21----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1616-35-3-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----------
Career Total118100183634-231-111

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMesfushor