HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E shtunë, 04. Mars 2017 - 16:00 h

LuftetariVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 04 Mars 2017
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi LUFTETARI
 
Spektatore: 700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 4' : Dejvi BREGU ( 1 )
 • 55' : Artur Faifa Reginaldo ( 1 )
 • 59' : Orjand BEQIRI ( 1 )
 • 66' : Lejdi LICAJ ( 1 )
 • 17' : Ardit KRYMI ( 1 )
 • 66' : Elis BAKAJ ( 1 )
 • 68' : Uendi Vecaj ( 1 )
 • 72' : Arlind KALAJA ( 1 )
 • 90' : Endrit VRAPI ( 1 )