HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E diel, 06. Nentor 2016 - 16:00 h

KukësiVllaznia
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Nentor 2016
Match Time :16:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Juxhin XHAJA, Remzi SADIKU, Dojando MYFTARI, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 220
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 39' : Pero PEJIC ( 1 )
  Gol
  • 18' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 60' : Sindri GURI ( 1 )
  • 44' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 49' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 73' : Jean CARIOCA ( 1 )
  • 85' : Enea KOLIQI ( 1 )
  • 35' : Ivor Weitzer ( 1 )
  • 38' : Jasmin Agovic ( 1 )
  • 82' : Florind BARDULLA ( 1 )
  Penallti e humbur
  • 36' : Pero PEJIC ( 1 )