HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ndricim SHTUBINA

Personal data

Picture of Ndricim SHTUBINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ndricim SHTUBINA
Birthday (Age):18. Mars 1987 (37)
Jersey Number:10
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia100--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi101--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia1011-------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia101--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia101--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari101--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia101--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia101--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis1001-------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu101--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci100--------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana1001-1-----
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia100--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia1001-------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia100--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari1001-------
Saturday, 30/04/2016LacivsVllaznia100--------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni1011-----1-
Games total33096-2---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci1-1---1-----
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1515-56-2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1616-46-2---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22----------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1817163-6--1-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1513287-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia8443--3-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari106421-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia159656-21----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1616-35-3-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----------
Career Total118100183634-231-111

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMesfushor