HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E mërkurë, 18. Nentor 2015 - 14:00 h

VllazniaTeuta
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Nentor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :4
 
Playground :Fusha Sportive Reshit Rusi - Shkoder
Match referee(s):Emigers GANCI, Remzi SADIKU, Blerim ZIRI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 57' : Bledar HODO ( 1 )
  Demtim
  • 18' : Semir HADZIBULIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 44' : Stefan Cicmil ( 1 )
   • 54' : Polizoi ARBERI ( 1 )
   • 55' : Florind BARDULLA ( 1 )
   • 55' : Antonio MARKU ( 1 )
   • 43' : Meglid MIHANI ( 1 )
   • 82' : Ardit HILA ( 1 )
   • 90-4' : Shpëtim MOCKA ( 1 )