HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Semir HADZIBULIC  Absence

Personal data

Picture of Semir HADZIBULIC
Nationality:Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina
Name:Semir HADZIBULIC
Birthday (Age):16. Gusht 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Status

  Away
Absence:E shtunë, 30. Janar 2016 - 19. Java
Absence until:
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani101------1-
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci100--1-----
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi101--1-----
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana010--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100------1-
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari010--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia101--1-----
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--1-----
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis100--------
Games total1223--5---2-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia9722--5---2-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia11-1--1-----
EUROPA League 2010-11Besa1-1---------
Kategoria Superiore 2010-11Besa6421--------
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1010-11-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia761-3-5-----
Career Total3428654-15---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Superkupa 20102010BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor