HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)11--------
 Edvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)1515----1---
 Elvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)1616--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Eglajd DEDEJ  Republika e Shqiperise02. Mars 1990 (34)514---------
 Skerdian PERJA  Republika e Shqiperise03. Mars 1991 (33)------------
 Betim ALIJU  Macedonia, the former Yugoslav17. Mars 1989 (35)9451--3-----
 Gezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)1468---2-----
 Edin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (46)1414----4-----
 Erand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)642---------
 Akil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)2828-1--6-2---
 Bilal VELIJA  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1982 (41)98121-1-----
 Dimitri LAZAREVSKI  Macedonia, the former Yugoslav23. Shtator 1982 (41)2828-1--91----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2612---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Saimir CELHAKA  Republika e Shqiperise21. Nentor 1990 (33)1-1---------
 Mirel DUKA  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)2010102--------
 Bruno OKSHTUNI  Republika e Shqiperise16. Mars 1987 (37)------------
 Minas OSMANI  Macedonia, the former Yugoslav22. Shkurt 1985 (39)9543--1-----
 Fatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)119233-31----
 Ylli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (40)1414--1-1-----
 Ariel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)2281454-1-----
 Sead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (41)1010----1-----
 Arlind NORA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1986 (38)12102-3-11----
 Paulin DHEMBI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1979 (44)2423151-31----
 Meglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)1919-14-6--1--
 Matko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)151413--3-21--
 Artion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)2626-51-81----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 18-54542--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aldo DURO  Republika e Shqiperise23. Shkurt 1991 (33)1-1---------
 Jurgen KARIQI  Republika e Shqiperise22. Prill 1991 (33)------------
 Sokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)1514114-12-2--
 Bledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)1212-22-5-----
 Bazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)835---------
 Marko DOS SANTOS  Brazil, Federative Republic of18. Maj 1981 (43)312654313-----
 Mateo HASA  - (-)10281--1-----
 Semir HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)131121--------
 Marius NGJELA  Republika e Shqiperise22. Janar 1983 (41)14951--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 27164744--
 Stafi i Besa [Besa]

 Funksioni
Shpetim DURO  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Perparim DAIU  Republika e Shqiperise21. Prill 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Gerd HAXHIU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir BITURKU  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Ilirjan BERATI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer