HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Artur MAGANI

Personal data

Picture of Artur MAGANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Artur MAGANI
Jersey Number:16
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia1010-0-----
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta100--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni1011-------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta101--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday, 25/10/2015LacivsTeuta100--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani010--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari1002-------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi101--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta1001-------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana101--1-----
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta100--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci100--------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 13/02/2016KukësivsTeuta100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta101--------
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis010--------
Sunday, 13/03/2016LacivsTeuta1001-------
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani101--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari100--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta1001-1-----
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi100--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta1012-------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana101--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu010--------
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--------
Games total26498-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta107343-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1612469-3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Career Total272071012-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniSulmues