HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 07. Shkurt 2016 - 16:00 h

TeutaVllaznia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Shkurt 2016
Match Time :16:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Gerard QIRICI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Autogol
   • 11' : Antonio MARKU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 23' : Mariano JONATHAN ( 1 )
   • 29' : Ardit HILA ( 1 )
   • 35' : Silvester SHKALLA ( 1 )
   • 42' : Bruno DITA ( 1 )
   • 76' : Arenc DIBRA ( 1 )
   • 88' : Ronaldo RUDOVIC ( 1 )