HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Erald CINARI

Personal data

Picture of Erald CINARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald CINARI
Birthday (Age):11. Tetor 1996 (27)
Jersey Number:11
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia010--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani010--------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci010--------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia010--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia010--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta010--------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari1002-------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia100--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni1011-1-----
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia101--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis1002-------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu101--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia101--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani101--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci101--------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia1001-------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana101--------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia101--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia101--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta101--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia010--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari010--------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia010--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni010--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis010--------
Games total1912116-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia1614286-3-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1110182-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1710766-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia211---------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia743-2-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Career Total5440142216-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor