HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E shtunë, 09. Prill 2016 - 16:00 h

VllazniaTeuta
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Prill 2016
Match Time :16:00 h
Match number :4
 
Playground :Fusha Sportive Reshit Rusi - Shkoder
Match referee(s):Ridiger COKAJ, Eldorjan HAMITI, Blerim ZIRI, Paulin SIMONI
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
Drejtor Sportiv
   Eventet
  Gol
   • 17' : Emiljano MUSTA ( 1 )
   • 74' : Artur MAGANI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 63' : Ardit KRYMI ( 1 )
   • 64' : Stefan Cicmil ( 1 )
   • 87' : Florind BARDULLA ( 1 )
   • 63' : Artur MAGANI ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 77' : Stefan Cicmil ( 1 )