HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Berat AHMETI

Personal data

Picture of Berat AHMETI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Berat AHMETI
Birthday (Age):26. Janar 1995 (29)
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia100--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu101--------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia010--------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci100--------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi010--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia010--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia010--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia101--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni0101-------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia010--------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu010--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia101--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Games total7731-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia63311-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia312---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA514---------
Career Total145911-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor