HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Shkumbini [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Selami AJAZISelami AJAZI  Republika e Shqiperise13. Mars 1991 (33)----------
 Glejdi DEHIMAGlejdi DEHIMA  - (-)----------
 Sokol DELIUSokol DELIU  - (-)----------
 Ramazan DEMROZIRamazan DEMROZI  - (-)----------
 Jurgen RRUSHIJurgen RRUSHI  - (-)----------
 Leonard ZEKALeonard ZEKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Armando CELAArmando CELA  - (-)------------
 Xhon DERVISHIXhon DERVISHI  - (-)------------
 Amarildo LUNDRAXHIUAmarildo LUNDRAXHIU  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1992 (31)------------
 Emilian LUNDRAXHIUEmilian LUNDRAXHIU  - (-)------------
 Endrien MAGANIEndrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (32)------------
 Armando MEHMETAJArmando MEHMETAJ  Republika e Shqiperise23. Prill 1983 (40)------------
 Fadil METAFadil META  - (-)------------
 Lorenc PASHAJLorenc PASHAJ  Republika e Shqiperise24. Janar 1978 (46)------------
 Xhuljan TURHANIXhuljan TURHANI  - (-)------------
 Klement XHYRAKlement XHYRA  Republika e Shqiperise05. Maj 1984 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elton BALLIUElton BALLIU  - (-)------------
 Klaus BODEKlaus BODE  - (-)------------
 Aldo BRANICAAldo BRANICA  - (-)------------
 Klajdi DUKAKlajdi DUKA  - (-)------------
 Fabio HYMETIFabio HYMETI  - (-)------------
 Albano ISAJAlbano ISAJ  Republika e Shqiperise04. Prill 1978 (46)------------
 Endri KARAJEndri KARAJ  - (-)------------
 Egert KUCIEgert KUCI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1985 (38)------------
 Ganjel LICKAGanjel LICKA  - (-)------------
 Emiljano LLUCAEmiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)------------
 Jurgen NEXHAJurgen NEXHA  - (-)------------
 Isidor SEKSERIIsidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)------------
 Damjano SOPJANIDamjano SOPJANI  - (-)------------
 Enea SULKJAEnea SULKJA  - (-)------------
 Klajdi XHYRAKlajdi XHYRA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Roland Agron DERVISHIRoland Agron DERVISHI  - (-)------------
 Kleandro ASLLANAJKleandro ASLLANAJ  - (-)------------
 Gezim BULLARIGezim BULLARI  - (-)------------
 Roland DERVISHIRoland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)------------
 Mateo HASAMateo HASA  - (-)------------
 Ervis KAFAZiErvis KAFAZi  Republika e Shqiperise- (-)------------