HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Teuta [TEU]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Bledian RIZVANI Bledian RIZVANI   Republika e Shqiperise 02. Korrik 1985 (37) 7 7 - 1 - - - - - -
  Shpëtim MOCKA Shpëtim MOCKA   Republika e Shqiperise 20. Tetor 1989 (33) 26 25 1 - - - 1 - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - 1 - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Silvester SHKALLA Silvester SHKALLA   - (-) 26 25 1 2 1 - 6 - 1 - - -
  Erand HOXHA Erand HOXHA   Republika e Shqiperise 25. Prill 1985 (37) 14 13 1 4 1 - 1 - - - - -
  Slavko LUKIC Slavko LUKIC   - (-) 27 26 1 2 29 - 5 - - - - -
  Rustem HOXHA Rustem HOXHA   Republika e Shqiperise 04. Korrik 1991 (31) 30 30 - - 2 - 2 1 - - - -
  Resul KASTRATI Resul KASTRATI   Republika e Shqiperise 20. Mars 1994 (28) 1 1 - - - - - - - - - -
  Blerim KOTOBELLI Blerim KOTOBELLI   - (-) 30 30 - 1 - - 6 - - - - -
  Viktor KUKA Viktor KUKA   Republika e Kosoves 25. Qershor 1990 (32) 7 4 3 2 - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  33 - 21 1 1 - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Arber Cyrbja Arber Cyrbja   - (-) 18 11 7 7 - - 1 - - - - -
  Nertil FERRAJ Nertil FERRAJ   Republika e Shqiperise 11. Shtator 1987 (35) 6 - 6 - - - - - - - - -
  Nazmi GRIPSHI Nazmi GRIPSHI   - (-) 9 1 8 - 2 - 1 - - - - -
  Tarik CMAJCANIN Tarik CMAJCANIN   Serbia, Republic of 18. Qershor 1994 (28) - - - - - - - - - - - -
  Nijas LENA Nijas LENA   Macedonia, the former Yugoslav 25. Qershor 1986 (36) 15 15 - 6 - - 1 - - 1 - -
  Bruno DITA Bruno DITA   Republika e Shqiperise 18. Shkurt 1993 (29) 23 22 1 4 4 - 2 - - - 1 -
  Meglid MIHANI Meglid MIHANI   Republika e Shqiperise 01. Shtator 1983 (39) 15 11 4 3 1 - 4 - - - - -
  Ardit HILA Ardit HILA   Republika e Shqiperise 06. Janar 1993 (30) 26 24 2 - 2 1 9 - - - - -
  Emiljano MUSTA Emiljano MUSTA   Republika e Shqiperise 31. Janar 1992 (31) 27 26 1 10 7 - 3 - - - - -