HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 12. Shtator 2015 - 16:00 h

KukësiTeuta
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Shtator 2015
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Lorenc JEMINI, Denis AGARAJ, Sokol CEKAJ
 
Spektatore: 360
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 7' : Felipe MOREIRA ( 1 )
 • 50' : Jean CARIOCA ( 1 )
 • 86' : Erick FLORES ( 1 )
  Karton i kuq
  • 34' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 34' : Ardit HILA ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 89' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )