HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E diel, 15. Mars 2015 - 15:00 h

SkenderbeuVllaznia
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Mars 2015
Match Time :15:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA, Alvi PACO
 
Spektatore: 70
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 82' : Antonio MARKU ( 1 )
  Penallti
   • 72' : Olsi GOCAJ ( 1 )
   Gol
   • 56' : Marko RADAS ( 1 )
   • 74' : Liridon LATIFI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 84' : Renato ARAPI ( 1 )
    • 52' : Ardit KRYMI ( 1 )