HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E shtunë, 18. Prill 2015 - 15:00 h

VllazniaFlamurtari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 18 Prill 2015
Match Time :15:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Remzi SADIKU, Rudin PRECA, Alfred SHKRETA, Ardian BEQIRI
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 41' : Bekim DEMA ( 1 )
 • 86' : Erjon VUCAJ ( 1 )
Gol
 • 59' : Gilman LIKA ( 1 )
 • 12' : Arsid KRUJA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 18' : Ardit KRYMI ( 1 )
 • 30' : Valto ZEQAJ ( 1 )
 • 38' : Julian GJIINAJ ( 1 )
 • 55' : Bruno TELUSHI ( 1 )
 • 74' : Bedi BUVAL ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 57' : Bruno TELUSHI ( 1 )