HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Korabi [KSK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ted LACOTed LACO  - (-)44--------
 Erkan SPAHIJAErkan SPAHIJA  - (-)11--------
 Endrit PRENCIEndrit PRENCI  - (-)11--------
 Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)1414--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)1515-1--2-----
 Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)1212-2--21--1-
 Elvis PRENCI Elvis PRENCI   - (-)161421-11-1---
 Rudin NAKORudin NAKO  - (-)761---2---1-
 Veton SHABANIVeton SHABANI  Republika e Kosoves- (-)77----2-----
 Andi PRIFTIAndi PRIFTI  - (-)55-2--1---1-
 Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)1413131-1-----
 Dejvis KALEMIDejvis KALEMI  - (-)1-1---------
 Dusko DUKICDusko DUKIC  Absence- (-)88-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 111111-3-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergys KRAJAErgys KRAJA  - (-)11----------
 Nderim NEDZIPINderim NEDZIPI  Absence- (-)1110171-------
 Glenti ZGUROGlenti ZGURO  AbsenceRepublika e Shqiperise- (-)7613--4-----
 Sokol MZIUSokol MZIU  - (-)1914541-5-----
 Alush GAVAZAJAlush GAVAZAJ  Republika e Shqiperise- (-)1211131-2-----
 Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)66-1--------
 Daniel JUBANIDaniel JUBANI  - (-)13584--1-----
 Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)15141--15-----
 Geraldo KALOSHIGeraldo KALOSHI  - (-)3-3-1-1-----
 Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1993 (30)1919-3--21----
 Paolo IVANIPaolo IVANI  - (-)4221--------
 Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  AbsenceRepublika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)8712--2-----
 Xhon MARINAJXhon MARINAJ  - (-)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 523321-3-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sebino PLAKUSebino PLAKU  AbsenceRepublika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)1212--2-1----1
 Denis PEPOSHIDenis PEPOSHI  - (-)11472--------
 Ardit HOXHAJArdit HOXHAJ  Republika e Shqiperise20. Korrik 1994 (29)55-1-------1
 Emrush KALOSHIEmrush KALOSHI  - (-)9362--------
 Abraham ADELAYAAbraham ADELAYA  Absence- (-)2111--------
 Armend MURRJAArmend MURRJA  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 723421-32
 Stafi i Korabi [Korabi]

 Funksioni
Ermal NEXHIPIErmal NEXHIPI  Republika e Shqiperise29. Prill 1981 (43)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artan MERGJYSHIArtan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Gerd HAXHIUGerd HAXHIU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artion POCIArtion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer