HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ardit PEPOSHI

Personal data

Picture of Ardit PEPOSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit PEPOSHI
Birthday (Age):14. Shtator 1993 (29)
Jersey Number:25
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/09/2016LuftetarivsKorabi100--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia100--------
Sunday, 16/10/2016KukësivsKorabi100--------
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani100--------
Sunday, 30/10/2016FlamurtarivsKorabi101--------
Saturday, 05/11/2016LacivsKorabi100--------
Sunday, 20/11/2016SkenderbeuvsKorabi100--------
Saturday, 26/11/2016LuftetarivsKorabi100--------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi100--1-----
Sunday, 04/12/2016KorabivsTeuta100--------
Saturday, 10/12/2016TiranavsKorabi100--------
Sunday, 18/12/2016PartizanivsKorabi100--------
Thursday, 22/12/2016KorabivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/01/2017KorabivsLaci100--11----
Sunday, 12/02/2017LuftetarivsKorabi100--------
Sunday, 19/02/2017KorabivsVllaznia100--------
Saturday, 25/02/2017TeutavsKorabi100--------
Saturday, 04/03/2017KorabivsTirana101--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani101--------
Games total1903--21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi88-2--21----
Kategoria Superiore 2015-16Bylis161512116-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta139434-3-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana76111-4-----
EUROPA League 2012-13Tirana------------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana642---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana------------
Career Total50428861161----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor