HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E diel, 12. Shkurt 2017 - 16:00 h

LuftetariKorabi
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 12 Shkurt 2017
Match Time :16:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi LUFTETARI
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Olsid FERATAJ, Ermal BARUSHI, Redian DOBRUNA
 
Spektatore: 360
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
 • 54' : Dejvi BREGU ( 1 )
 • 60' : Kristal ABAZAJ ( 1 )
  Karton i kuq
   • 61' : Alfred ZEFI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 33' : Behar RAMADANI ( 1 )
   • 49' : Orjand BEQIRI ( 1 )
   • 61' : Lejdi LICAJ ( 1 )
   • 81' : Kristal ABAZAJ ( 1 )
   • 92' : Edy BOYOM ( 1 )
   • 70' : Elvis PRENCI ( 1 )
   • 87' : Sokol MZIU ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 61' : Behar RAMADANI ( 1 )
    Penallti e humbur
     • 49' : Ardit HOXHAJ ( 1 )