HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 30. Tetor 2016 - 16:00 h

FlamurtariKorabi
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Tetor 2016
Match Time :16:00 h
Match number :5
 
Match referee(s):Andi KOCI, Erjon VELO, Elidon HALO, Herald LISAKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 43' : Bruno TELUSHI ( 1 )
   Gol
   • 30' : Donjet SHKODRA ( 1 )
   • 76' : Tomislav BUSIC ( 1 )
   • 22' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 45-2' : Tomislav BUSIC ( 1 )
   • 49' : Donjet SHKODRA ( 1 )
   • 59' : Balsa RADOVIC ( 1 )
   • 40' : Alfred ZEFI ( 1 )
   • 61' : Rudin NAKO ( 1 )