HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Sokol MZIU

Personal data

Picture of Sokol MZIU
Name:Sokol MZIU
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/09/2016LuftetarivsKorabi010--------
Sunday, 16/10/2016KukësivsKorabi010--------
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani010--------
Sunday, 30/10/2016FlamurtarivsKorabi010--------
Saturday, 05/11/2016LacivsKorabi100--------
Sunday, 20/11/2016SkenderbeuvsKorabi010--------
Saturday, 26/11/2016LuftetarivsKorabi1011-------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi101--------
Sunday, 04/12/2016KorabivsTeuta100--------
Saturday, 10/12/2016TiranavsKorabi100--1-----
Sunday, 18/12/2016PartizanivsKorabi101--------
Thursday, 22/12/2016KorabivsFlamurtari101--1-----
Saturday, 28/01/2017KorabivsLaci100--1-----
Sunday, 12/02/2017LuftetarivsKorabi100--1-----
Sunday, 19/02/2017KorabivsVllaznia100--------
Saturday, 25/02/2017TeutavsKorabi100--------
Saturday, 04/03/2017KorabivsTirana100--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani100--1-----
Saturday, 06/05/2017KorabivsTeuta100--------
Games total14541-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi87111-5-----
Kategoria 1 2014-15Terbuni11-1--1-----
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi2-2---------
Kategoria 1 2011-12Kukësi33--1-2-----
Kategoria 1 2010-11Mamurras22--2-2-----
Career Total1613324-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11MamurrasSulmues