HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 34 - E shtunë, 09. Maj 2015 - 17:00 h

ApoloniaElbasani
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Maj 2015
Match Time :17:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Denis REXHA, Nertil BREGASI, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 45/1' : Andi RIBAJ ( 1 )
 • 45/5' : Andi RIBAJ ( 1 )
  Gol
  • 18' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • 76' : Realdo FILI ( 1 )
  • 22' : Eri LAMCJA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 38' : Marko RAJKOVIVC ( 1 )
  • 30' : Ardit HILA ( 1 )
  • 45' : Shkelzen RUCI ( 1 )
  • 47' : Eri LAMCJA ( 1 )
  • 70' : Mateo TOCI ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 45/3' : Shkelzen RUCI ( 1 )
   • 79' : Mateo TOCI ( 1 )