HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Marko RAJKOVIVC

Personal data

Picture of Marko RAJKOVIVC
Name: Marko RAJKOVIVC
Jersey Number: 99
Player Position: Sulmues

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Sunday, 24/08/2014 Tirana vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 30/08/2014 Apolonia vs Partizani 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 10/09/2014 Flamurtari vs Apolonia 0 1 0 - - 1 - - - - -
Sunday, 14/09/2014 Apolonia vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 20/09/2014 Vllaznia vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Friday, 26/09/2014 Apolonia vs Kukësi 1 0 0 - - 1 - - - - -
Sunday, 05/10/2014 Elbasani vs Apolonia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 26/10/2014 Laci vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 02/11/2014 Partizani vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 09/11/2014 Apolonia vs Flamurtari 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 29/11/2014 Apolonia vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 17/12/2014 Teuta vs Apolonia 0 1 0 - - 1 - - - - -
Saturday, 24/01/2015 Tirana vs Apolonia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 31/01/2015 Apolonia vs Partizani 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 14/02/2015 Apolonia vs Skenderbeu 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 22/02/2015 Vllaznia vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 28/02/2015 Apolonia vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Monday, 16/03/2015 Laci vs Apolonia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 22/03/2015 Apolonia vs Tirana 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 04/04/2015 Partizani vs Apolonia 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 12/04/2015 Apolonia vs Flamurtari 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 18/04/2015 Skenderbeu vs Apolonia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 25/04/2015 Apolonia vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 02/05/2015 Kukësi vs Apolonia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 09/05/2015 Apolonia vs Elbasani 1 0 0 - - 1 - - - - -
Games total 12 13 2 - - 4 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Apolonia - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Apolonia 1 1 - 1 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Apolonia 12 7 5 1 - - 4 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Apolonia 1 - 1 - - - - - - - - -
Career Total 14 8 6 2 - - 4 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Apolonia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Apolonia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Apolonia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Apolonia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Apolonia Sulmues
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Apolonia Sulmues
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Apolonia Sulmues