HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 31. Gusht 2013 - 18:00 h

TeutaBylis
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Gusht 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Dritan SALAJ, Remzi SADIKU, Melis DERVISHI
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 46 ::Albi DOSTI <-> Rustem HOXHASubstitution min 55 ::Vedat MURIQI <-> Erjon MUSTAFAJSubstitution min 75 ::Alfred DELIALLISI <-> Ansi NIKAGol min 75 ::Julian AHMATAJGol min 88 ::Daniel XHAFAJKarton i verdhe min 83 ::Daniel XHAFAJKarton i verdhe min 91 ::Bledar HODO


Substitution min 65 ::Michael IKPE <-> Ruhan FONIQI Substitution min 85 ::Albano CAUSHAJ <-> Julian GERXHOGol min 43 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 46 ::Agim METOKarton i verdhe min 60 ::Albi LLENGAGol min 43 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 46 ::Agim METOKarton i verdhe min 60 ::Albi LLENGA
Bylis
 Eventet
Gol
  • 75' : Julian AHMATAJ ( 1 )
  • 88' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  • 43' : Bekim KULI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 83' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  • 91' : Bledar HODO ( 1 )
  • 46' : Agim METO ( 1 )
  • 60' : Albi LLENGA ( 1 )