HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 02. Shkurt 2014 - 18:00 h

TeutaLushnja
62

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Shkurt 2014
Match Time :18:00 h
 
Match referee(s):Edvin HOXHA, Kreshnik CJAPI, Gezim KOKA, Ridiger COKAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 59 ::Daniel XHAFAJ <-> Amadou SAMBSubstitution min 76 ::Hektor IDRIZI <-> Tefik OSMANISubstitution min 78 ::Arber Cyrbja <-> Joel Apezteguia HIJUELOSGol min 13 ::Joel Apezteguia HIJUELOSGol min 24 ::Joel Apezteguia HIJUELOSGol min 43 ::Amadou SAMBGol min 49 ::Joel Apezteguia HIJUELOSGol min 75 ::Joel Apezteguia HIJUELOSGol min 81 ::Daniel XHAFAJ


Substitution min 38 ::Cate' FONSECA <-> Mikel CANKA Substitution min 63 ::Klodian ARBERI <-> Fatjon TOPI Gol min 59 ::Cate' FONSECAGol min 90 ::Klodian ARBERI
Lushnja
 Eventet
Gol
 • 13' : Joel Apezteguia HIJUELOS ( 1 )
 • 24' : Joel Apezteguia HIJUELOS ( 1 )
 • 43' : Amadou SAMB ( 1 )
 • 49' : Joel Apezteguia HIJUELOS ( 1 )
 • 75' : Joel Apezteguia HIJUELOS ( 1 )
 • 81' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 59' : Cate' FONSECA ( 1 )
 • 90' : Klodian ARBERI ( 1 )