HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E shtunë, 01. Shkurt 2014 - 18:00 h

PartizaniKukësi
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Shkurt 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Olsi SOKOLI, Denis REXHA, Ergin DODA
 
Spektatore: 5.800
Weather:dry
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 58 ::Almir PLISKA <-> Mario SACERSubstitution min 76 ::Ersen SALI <-> Antun DUNKOVICSubstitution min 86 ::Emiljano MUSTA <-> Ertan DEMIRI


Substitution min 60 ::Vilfor HYSA <-> Pierre BOYA Substitution min 68 ::Julian BRAHJA <-> Sokol CIKALLESHI Karton i verdhe min 39 ::Sokol CIKALLESHI
Kukësi
 Eventet
Karton i verdhe
    • 39' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )