HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Solomon IZUCHUKWU

Personal data

Picture of Solomon IZUCHUKWU
Name:Solomon IZUCHUKWU
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14BylisvsKastrioti1001-------
Wednesday September 18PartizanivsBylis100--------
Saturday September 28BylisvsBesa1001-------
Saturday October 05BylisvsKukësi1001-1-----
Sunday October 20TiranavsBylis100--------
Sunday November 03VllazniavsBylis100--------
Saturday November 23BylisvsTeuta100--------
Saturday November 30KastriotivsBylis100--------
Sunday December 08BylisvsPartizani101--------
Saturday December 14BylisvsLaci1001-------
Games total10014-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis88-11-----11
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi33-22-------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis66-15-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-11-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Bylis11-18----1--
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis33-13-------
Career Total2323-720-3--111

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisSulmues