HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E diel, 03. Nentor 2013 - 15:00 h

VllazniaBylis
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 03 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Kridens META, Gezim KOKA, Rejdi AVDO, Armando KAMBERAJ
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 65 ::Florind BARDULLA <-> Arsid KRUJASubstitution min 76 ::Jurgen GJINI <-> Ndricim SHTUBINASubstitution min 76 ::Arenc DIBRA <-> Alsid TAFILIGol min 79 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 35 ::Tomislav BUSICKarton i verdhe min 38 ::Alsid TAFILI


Substitution min 78 ::Albano CAUSHAJ <-> James ADENIYI Substitution min 86 ::Endri BAKIU <-> Bekim KULI Substitution min 90 ::Shkelzen KELMENDI <-> Julian GERXHOGol min 72 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 86 ::Shkelzen RUCIGol min 72 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 86 ::Shkelzen RUCI
Bylis
 Eventet
Gol
  • 79' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 72' : Bekim KULI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 35' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 38' : Alsid TAFILI ( 1 )
  • 86' : Shkelzen RUCI ( 1 )