HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Janar 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 14. Shtator 2013 - 15:00 h

BylisKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Ermal BARUSHI, Emiliano BICAKU, Hermal LLAPRA
 
Spektatore: 800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Bylis
Substitution min 46 ::Xhynejt CUTRA <-> Ruhan FONIQISubstitution min 75 ::Albano CAUSHAJ <-> Bekim KULIGol min 68 ::Solomon IZUCHUKWUKarton i verdhe min 61 ::Albi LLENGAKarton i verdhe min 66 ::Agim METOKarton i verdhe min 82 ::Maringlen SHOSHAJ


Substitution min 53 ::Artan KARAPICI <-> Elton MUCOLLARI Substitution min 65 ::Nertil FERRAJ <-> Asion DAJA Substitution min 73 ::Orjand ABAZAJ <-> Enco MALINDI Karton i verdhe min 83 ::Alechenwu ABRAHAMKarton i verdhe min 83 ::Alechenwu ABRAHAM
Kastrioti
 Eventet
Gol
 • 68' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 61' : Albi LLENGA ( 1 )
  • 66' : Agim METO ( 1 )
  • 82' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )
  • 83' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 )