HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Dorian BYLYKBASHI

Personal data

Picture of Dorian BYLYKBASHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dorian BYLYKBASHI
Birthday (Age):08. Gusht 1980 (43)
Height:180 cm
Weight:75 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100--1-----
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani101--------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana1001----1--
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100--------
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100--------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani100--------
Games total8011-1--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani2-2---------
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani44--1-1--1--
Kategoria Superiore 2014-15Partizani21111-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani22----------
Career Total107312-2--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor