HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 31. Gusht 2014 - 18:00 h

KukësiElbasani
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 31 Gusht 2014
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Ilir TARTARAJ, Ergin DODA, Blerim ZIRI
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 40' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 65' : Yll HOXHA ( 1 )
 • 92' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 76' : Hair ZEQIRI ( 1 )
  • 83' : Yll HOXHA ( 1 )
  • 45' : Mateo TOCI ( 1 )