HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Endri DALIPI

Personal data

Picture of Endri DALIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Endri DALIPI
Birthday (Age):02. Maj 1983 (40)
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta101--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani101-------1
Games total402-------1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani22-1-------1
Kategoria 1 2013-14Elbasani----7------2
Kategoria 1 2012-13Elbasani----2-------
Kategoria 1 2011-12Elbasani----3-1--1--
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani139427-3--1--
Kategoria 1 2009-10Elbasani1111-411-5-----
Career Total26224730-9--2-3

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniZv/Tranjer