HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E diel, 26. Prill 2015 - 17:00 h

KukësiSkenderbeu
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 26 Prill 2015
Match Time :17:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Kridens META, Rejdi AVDO, Denis REXHA, Ergin DODA
 
Spektatore: 4.300
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 64' : Sabien LILAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 2' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 10' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  • 46' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 79' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
  • 90' : Edon HASANI ( 1 )
  • 12' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  • 82' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 61' : Dritan SMAJLI ( 1 )