HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Dmitri STAJILA

Personal data

Picture of Dmitri STAJILA
Name:Dmitri STAJILA
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci100------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi100------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu100------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100------
Games total400------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi33--------
CHAMPIONS League 2011-12Fotbal Club Sheriff----------
CHAMPIONS League 2010-11Fotbal Club Sheriff----------
Career Total33--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiPortier
CHAMPIONS League 2011-122011-12Fotbal Club SheriffPortier
CHAMPIONS League 2010-112010-11Fotbal Club SheriffPortier