HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)----------
1Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)2222----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)1212-11-2-----
4Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (42)16142---4-----
7Erbim FAGUErbim FAGU  Republika e Shqiperise15. Prill 1987 (37)42221-------
15Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)2020-14-------
20Ademir SOUZAAdemir SOUZA  Brazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)1615111-5---1-
33Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)11922--2-----
78Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)2222----3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-17---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mikele CIMAMikele CIMA  - (-)------------
0Jorgo CIPIJorgo CIPI  Republika e Shqiperise05. Janar 1987 (37)------------
0Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)1028---2-----
0Zeljko TOMICZeljko TOMIC  - (-)108232-------
8Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)2323-22-3-----
10Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)1716131-2-----
17Ilirjan CAUSHAJIlirjan CAUSHAJ  Republika e Shqiperise- (-)116551-2-----
18Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)13765--------
19Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)413---1-----
24Adnand TAHIRLLARIAdnand TAHIRLLARI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
88Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)1818-44-5---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 17-32---2-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fernando De SOUZAFernando De SOUZA  - (-)1-1---------
0Grigor TOPALLIGrigor TOPALLI  - (-)------------
9Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)2222-38----1--
22Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)21192412-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 37-35--12-
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

 Funksioni
Mirel JOSAMirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Stanislav LEVYStanislav LEVY  Czech Republic02. Maj 1958 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer