HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Ademir SOUZA

Personal data

Picture of Ademir SOUZA
Nationality:Brazil, Federative Republic of Brazil, Federative Republic of
Name:Ademir SOUZA
Birthday (Age):20. Shtator 1985 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 24SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday September 30TomorivsSkenderbeu100--1-----
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu101--1---1-
Saturday November 03BesavsSkenderbeu100--------
Sunday November 18KastriotivsSkenderbeu100--------
Wednesday November 21SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Sunday November 25LuftetarivsSkenderbeu100--------
Saturday December 01SkenderbeuvsKukësi100--------
Sunday February 24SkenderbeuvsBylis100--------
Friday March 01LacivsSkenderbeu100--------
Saturday March 09SkenderbeuvsTomori100--------
Saturday March 30SkenderbeuvsTeuta100--1-----
Sunday April 07TiranavsSkenderbeu100--1-----
Saturday April 13SkenderbeuvsBesa1001-------
Sunday April 21FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Saturday May 11KukësivsSkenderbeu010--------
Games total15111-5---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu523---------
Kategoria Superiore 2015-16Laci88--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci11----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu----------1-
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu7522--------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu77--1-5---1-
Career Total2823522-6---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes