HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 03. Nentor 2012 - 18:00 h

BesaSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 03 Nentor 2012
Match Time :18:00 h
 
Match referee(s):Laver ALLA, Ermal BARUSHI, Devis KORESHI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 67' : Meglid MIHANI ( 1 )
 • 78' : Sebino PLAKU ( 1 )
Karton i verdhe
 • 44' : Bernard BERISHA ( 1 | Simulim )
 • 53' : Ervis KAJA ( 1 | Faull penallti )
 • 71' : Artion POCI ( 1 | Protesta )
 • 60' : Ivan GVOZDENOVIC ( 1 | Faull )
 • 62' : Endrit VRAPI ( 1 | Faull )
Karton i verdhe-kuq
 • 77' : Bernard BERISHA ( 1 | Faull )