HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Zeljko TOMIC

Personal data

Picture of Zeljko TOMIC
Name:Zeljko TOMIC
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 06SkenderbeuvsShkumbini010--------
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu1001-------
Saturday October 27SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday November 03BesavsSkenderbeu101--------
Sunday November 18KastriotivsSkenderbeu1001-------
Wednesday November 21SkenderbeuvsFlamurtari101--------
Sunday November 25LuftetarivsSkenderbeu101--------
Saturday December 01SkenderbeuvsKukësi100--------
Sunday February 24SkenderbeuvsBylis100--------
Friday April 26SkenderbeuvsKastrioti010--------
Games total8232-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu5231--------
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu64212-------
Career Total127532-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor