HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 18. Nentor 2012 - 15:00 h

KastriotiSkenderbeu
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Nentor 2012
Match Time :15:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 76' : Arsen SYKAJ ( 1 )
  • 6' : Zeljko TOMIC ( 1 )
  • 70' : Sebino PLAKU ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 93' : Orges SHEHI ( 1 | Humbje kohet )