HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 21. Tetor 2012 - 18:00 h

TeutaSkenderbeu
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Tetor 2012
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Remzi SADIKU, Gerard QIRICI, Fatjon XHEMALAJ
 
Spektatore: 3.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 78' : Ademir SOUZA ( 1 )
  Gol
   • 19' : Pero PEJIC ( 1 )
   • 70' : Zeljko TOMIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 34' : Akil JAKUPI ( 1 | Faull )
   • 46' : Fernando Da SILVA ( 1 | Faull )
   • 83' : Bledar MANCAKU ( 1 | Prekje e topit me dore )
   • 40' : Sabien LILAJ ( 1 | Simulim )
   • 45' : Renato ARAPI ( 1 | Faull )
   • 69' : Ademir SOUZA ( 1 | Faull )